Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

zmień stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...15 16 17 18 19
SERENA

SERENA

płeć:samica
wiek:10 lat i 3 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Serena to duża, spokojna sunia. Na wybiegu i spacerach jest wesoła i zabawowa. Lubi się przytulać i rozdawać całusy zaprzyjaźnionym osobom, w stosunku do obcych jest przyjacielska, ale nie namolna. Potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczna podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Dogaduje się z innymi psami. Będzie wspaniała kompanka dla rodziny mieszkającej w domu z ogrodem.

chip: 982061600052824

WERTER

WERTER

płeć:samiec
wiek:12 lat i 10 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Werter, to średni psiak, który nie przepada za kontaktem z człowiekiem. Najlepiej czuje się w towarzystwie znanych psich kolegów z boksu. Panicznie boi się chodzić na smyczy.

ŻULUŚ

ŻULUŚ

płeć:samiec
wiek:11 lat i 5 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Żuluś to duży psiak nie przepadający za obecnością człowieka. Nie potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psiaki.

CYWIL

CYWIL

płeć:samiec
wiek:17 lat i 10 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Cywil to duży, przyjazny i towarzyski pies w typie owczarka. Jest bardzo miły i przyjacielski względem opiekunów, zdecydowanie najbardziej ceni sobie towarzystwo panów. W stosunku do pań jest zdystansowany. Bywa nieśmiały w nowych sytuacjach i wrażliwy na gwałtowne ruchy i hałasy. Umie chodzić na smyczy i lince treningowej, na spacerze trzyma się blisko opiekunów. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Będzie szczęśliwy spędzając ostatnie lata u boku dorosłych, ciepłych osób mieszkających w domu z ogrodem.

WALEK

WALEK

płeć:samiec
wiek:8 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Walek to średni psiak, który nie przepada za kontaktem z człowiekiem. Najlepiej czuje się w towarzystwie znanych psich kolegów.

STEFKO

STEFKO

płeć:samiec
wiek:11 lat i 4 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Stefko to średni, miły psiak. Jest bardzo grzeczny i ułożony. Ma dobry kontakt z ludźmi, bardzo wylewny i czuły w okazywaniu względów opiekunom. W stosunku do obcych osób odrobinę zdystansowany, ale przyjacielski.
Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny przy zabiegach pielęgnacyjnych wykonywanych przez opiekuna.
Dogaduje się z innymi psiakami.
Będzie wspaniałym kompanem dla spokojnych osób szukających większego psa do towarzystwa.

WANDA

WANDA

płeć:samica
wiek:11 lat i 5 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Wanda to śliczna, smukła, wilczkowata sunia o subtelnej urodzie. To żywiołowa, zwinna i aktywna dziewczynka. Kocha spacery na których może pobiegać i powęszyć. Jest również bardzo towarzyska, ma bardzo dobre relacje z człowiekiem. Kochana i ciepła z niej pieszczocha. Dogaduje się z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy i lince treningowej, ale czasami ją płoszą dźwięki miasta. Polecamy do adopcji.

LIZA

LIZA

płeć:samica
wiek:10 lat i 11 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Liza to średnia, mało rezolutna sunia. Dziewczynka łagodna, spokojna. Jest mocno bojaźliwa ale niekiedy ciekawość nad światem bierze górę i ładnie nawiązuje kontakt z człowiekiem. Stresuje ją chodzenie na smyczy, jest zgodna z innymi psiakami.

JANIK

JANIK

płeć:samiec
wiek:13 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Janik to duży, płochy psiak. Chłopiec przyjacielski i miły w stosunku do opiekunów, dla obcych mocno zdystansowany i unikający z nimi kontaktu. Słabo chodzi na smyczy, zdecydowanie najlepiej czuje się na wolności.
Ma dobry kontakt z innymi psami.
Szuka spokojnego domu u boku dorosłych osób. Nie będzie dobrze się czuł mieszkając w mieście, ani u boku rodziny z dziećmi.

ZBIR

ZBIR

płeć:samiec
wiek:13 lat i 6 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Zbir to mały psiak. W boksie wesoły, mocno pilnujący. Dostaje ataków agresji przy próbie jakiegokolwiek schwytania go. Toleruje inne psiaki.

TADEUSZ

TADEUSZ

płeć:samiec
wiek:12 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Tadeusz to duży, silny pies. Jest pewny siebie, energiczny, przebojowy. Opiekunowi bardzo oddany, zżyty z nim. W stosunku do obcych osób raczej łagodny, ale nie wylewny. W boksie raczej cichy, nie szczeka bez potrzeby, ale jego postura i gabaryty skutecznie odstraszają intruzów. Potrafi chodzić na smyczy, ale niestety trochę się ciągnie, także przyszły właściciel musiałby popracować nad jego dobrymi manierami. Nie lubi towarzystwa innych psów, jest bardzo terytorialny, w nowym domu powinien być jedynakiem. Najlepiej czułby się w roli stróża dużej, ogrodzonej posesji.

zmień stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...15 16 17 18 19
Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X