Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

zmień stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...14 15 16 17 18 19
ŻETON

ŻETON

płeć:samiec
wiek:11 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Żeton to średniej wielkości miły psiak szuka nowego domku. Chłopak jest bardzo miłym, wesołym, przyjacielskim psem. Szybko nawiązuje nowe znajomości z obcymi osobami, ale nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć. Potrafi chodzić na smyczy. Zgadza się z innymi psami. Będzie wspaniałym kompanem dla osób szukających psa przyjaciela.

KRZYŚ

KRZYŚ

płeć:samiec
wiek:10 lat i 6 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Krzyś to duży, bardzo miły psiak. Chłopiec w boksie dzielnie obszczekuje obcych, sprawia wrażenie groźnego - nie każdy przy takim psie będzie chciał wejść na teren. W rzeczywistości, na spacerach i wybiegu jest wesołym, energicznym, bardzo przyjacielskim psem. Uwielbiającym towarzystwo człowieka, gonitwy i zabawy. Jest wesoły, pozytywnie nastawiony do tego co go otacza. Potrafi chodzić na smyczy, lubi towarzystwo innych psiaków. Będzie wspaniałym towarzyszem dla rodziny mieszkającej w domu z ogrodem, w którym z pewnością odnajdzie się w roli przyjaciela rodziny i dzielnego stróża. Może zostać przyjacielem dla dzieci w wieku szkolnym.

ZGRYWUS

ZGRYWUS

płeć:samiec
wiek:13 lat i 6 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Zgrywus to średniego wzrostu spokojny, wycofany psiak. Chłopiec bojący się nowych osób i miejsc, poszukuje bardzo spokojnego, zrównoważonego domu, najlepiej bez małych dzieci, w którym zostanie otoczony dużą dawką miłości i cierpliwości. Potrafi chodzić na smyczy, ale nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi i odwiedzaniem pomieszczeń. Akceptuje towarzystwo innych psiaków.

KOVU

KOVU

płeć:samiec
wiek:9 lat i 8 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Kovu to duży, piękny pies. Psiak bardzo towarzyski, uwielbiający towarzystwo ludzi, potrafi chodzić na smyczy. Będzie idealnym towarzyszem dla osób ceniących sobie w psie wiernego towarzysza wędrówek i spacerów. Może mieszkać w domu z ogrodem. Chłopiec nie przepada za innymi psiakami - lubi być jedynakiem - polecamy go dla rodziny nie posiadającej innych zwierząt.

RUDZIK

RUDZIK

płeć:samiec
wiek:11 lat
zapamiętaj:
więcej informacji

Rudzik to średniej wielkości bardzo miły starszy psiak. Chłopak bardzo towarzyski i sympatyczny. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości z obcymi osobami, jest bardzo wylewny w okazywaniu uczuć. Potrafi chodzić na smyczy. Ma dobry kontakt z innymi psami. Będzie wspaniałym kompanem dla osób szukających psa przyjaciela.

BASTEK

BASTEK

płeć:samiec
wiek:6 lat
zapamiętaj:
więcej informacji

Bastek to średni miły pies. Chłopak przyjacielski, wesoły. Ma dobry kontakt z opiekunem, szybko nawiązuje nowe relacje z obcymi osobami, ale z początku nie jest nadmiernie wylewny w okazywaniu uczuć. Stresuje się chodzeniem na smyczy, ale bez problemu pozwala brać się na ręce. Boi się nowych miejsc. W nowym domu będzie potrzebował trochę czasu na oswojenie się. Najlepiej odnalazł by się u boku dorosłych osób mieszkających w domu z ogrodem w cichej i spokojnej okolicy.

BAM

BAM

płeć:samiec
wiek:5 lat i 7 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Bam to średnio duży, młody, bojaźliwy psiak. Potrzebuje czasu aby oswoić się z obcymi osobami. Ma pozytywne relacje z innymi psami. Stresuje go chodzenie na smyczy, najlepiej czułby się u boku dorosłych, spokojnych osób mieszkających w domu z ogrodem.

BENITO

BENITO

płeć:samiec
wiek:6 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Benito to średni, bardzo miły, grzeczny psiak. Chłopiec o przyjaznej, ustępliwej naturze. Ładnie chodzi na smyczy, lubi towarzystwo innych psiaków. Będzie wspaniałym towarzyszem dla spokojnych osób szukających psa przyjaciela.

ŻELEK

ŻELEK

płeć:samiec
wiek:10 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Żelek to średni, spokojny psiak. Chłopiec delikatny i wrażliwy, bojący się zgiełku i hałasu.
Jest przyjacielsko nastawiony do ludzi, wylewny i czuły w okazywaniu uczuć opiekunom, w stosunku do obcych osób łagodny, ale zdystansowany.
Potrafi chodzić na smyczy, jest bardzo grzeczny podczas zabiegów pielęgnacyjnych.
Dogaduje się z innymi psiakami, ekscytuje się na widok kotów.
Będzie wspaniałym kompanem dla spokojnych osób szukających psa do towarzystwa.

DARLA

DARLA

płeć:samica
wiek:9 lat i 11 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Darla to średniego wzrostu, odrobinę nieufna i wstydliwa sunia. Dziewczynka boi się obcych osób, nie wykazuje w stosunku do nich jednak cienia agresji. Potrzebuje cierpliwego i spokojnego opiekuna który pomoże jej od nowa zaufać światu. Boi się chodzenia na smyczy, akceptuje inne psiaki.

KROPEK

KROPEK

płeć:samiec
wiek:8 lat i 7 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Kropek to typowy "pies jednego Pana". Jest nieufny wobec obcych, potrzebuje czasu i zaangażowania ze strony człowieka na zbudowanie relacji z obcą osobą. Słabo chodzi na smyczy. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Najlepiej czułby się u boku dorosłych osób z doświadczeniem w obcowaniu z psami, w domu z dużym ogrodem.

WANG

WANG

płeć:samiec
wiek:9 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Wang to średni, uroczy psiak. Chłopiec o pozytywnych, ciepłych relacjach z człowiekiem. Bardzo ładnie nawiązuje kontakt z obcymi osobami, jest łagodny, zabawowy. Potrafi chodzić na smyczy, lubi towarzystwo innych psiaków. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny.

GREJ

GREJ

płeć:samiec
wiek:10 lat i 10 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Grej to duży, bardzo miły psiak. Chłopiec bardzo grzeczny i spokojny w boksie, na wybiegu wesoły, energiczny. Zachęcony, bardzo ładnie nawiązuje kontakt z obcymi osobami, chętnie przychodzi po pieszczoty, ale najbardziej oddany jest swoim opiekunom. Potrafi chodzić na smyczy, grzecznie odwiedza pomieszczenia, ale nie przepada za zbyt długim przebywaniem w nich. Lubi towarzystwo suczek swoich gabarytów. Będzie wspaniałym kompanem dla rodziny mieszkającej w domu ze sporym ogrodem.

FLOREK

FLOREK

płeć:samiec
wiek:12 lat i 3 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Florek to średniej wielkości uroczy psiak. Chłopak pomimo swojego wieku radosny i miły. Szybko nawiązuje nowe relacje z obcymi osobami. Ma bardzo dobry kontakt z opiekunem, od razu przybiega po głaski. Potrafi chodzić na smyczy. Zgadza się z innymi pieskami. Będzie wspaniałym kompanem dla osób szukających starszego psiaka do towarzystwa.

KULT

KULT

płeć:samiec
wiek:9 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Kult to mały, spokojny psiak. Chłopiec boi się nagłych zmian i nowych miejsc. Jest łagodnie usposobiony, delikatny w obejściu z człowiekiem. Akceptuje inne psiaki, boi się chodzenia na smyczy.

SANDRA

SANDRA

płeć:samica
wiek:11 lat i 3 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Sandra to średnia, nieufna sunia. Bardzo stresuje się obcymi osobami. W sytuacji stresowej skłonna zaatakować obcą osobę. Dobrze czuje się w towarzystwie psów. Nadaje się do adopcji dla bardzo cierpliwej, doświadczonej w pracy z trudnymi psami osoby.

chip: 982061600052012

LEW

LEW

płeć:samiec
wiek:11 lat i 1 miesiąc
zapamiętaj:
więcej informacji

Lew to średni, wycofany pies. Nie nawiązuje kontaktu z człowiekiem, jest płochy i bojaźliwy. W sytuacji którą uzna za zagrożenie atakuje człowieka. Nie potrafi chodzić na smyczy, widać, że nie miał z nią wcześniej żadnego kontaktu. Akceptuje towarzystwo innych psów.
Szuka bardzo odpowiedzialnego, świadomego domu z dobrze ogrodzonym podwórzem, który miał już wcześniej kontakt z trudnymi psami i podejmie się pracy nad psiakiem.
Absolutnie nie może zamieszkać w domu z dziećmi.

KÓŁECZKO

KÓŁECZKO

płeć:samiec
wiek:7 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Kółeczko, to średni, uroczy psiak. Chłopiec odrobinę zestresowany, bojący się nowych miejsc i osób. W boksie bardzo wesoły, energiczny, pragnący kontaktu z człowiekiem. Boi się chodzenia na smyczy, bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych psiaków. Będzie wspaniałym towarzyszem dla spokojnych osób mieszkających w domu z ogrodem.

KAPITAN

KAPITAN

płeć:samiec
wiek:9 lat i 5 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Kapitan to średni, spokojny pies. Jest bardzo wrażliwym i delikatnym psiakiem. Boi się obcych osób i zmian, najlepiej czuje się u boku opiekunów.
Słabo chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami.
Będzie szczęśliwy mieszkając u boku dorosłych osób, w domu z ogrodem, w cichej i spokojnej okolicy.

LARY

LARY

płeć:samiec
wiek:8 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Lary to duży, bardzo energiczny , sympatyczny pies. Trochę ciągnie na smyczy. W stosunku do psów bywa dominujący. Preferowany dom z ogrodem bez małych dzieci.

zmień stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...14 15 16 17 18 19
Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X