Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

zmień stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...12 13 14 15 16 17 18 19
LUDWICZEK

LUDWICZEK

płeć:samiec
wiek:9 lat i 6 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Ludwiczek to duży, łagodny, kontaktowy i energiczny pies dla aktywnej rodziny do domu z ogrodem ,dogaduje sie z psami ,umie chodzic na smyczy

RIKO

RIKO

płeć:samiec
wiek:12 lat i 7 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Riko to fantastyczny, duży psiak z krótki ogonkiem. Chłopiec bardzo miły i grzeczny. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem - na wybiegu chętnie wita wszystkie nowe osoby, przychodzi po głaski, rozdaje całuski. Potrafi chodzić na smyczy (ale jest duży, silny i energiczny i niekiedy dość mocno się na niej pociągnie). Akceptuje inne psiaki, najbardziej ceni sobie towarzystwo suczek. Będzie wspaniałym towarzyszem dla osób szukających dużego pieszczocha do kochania. Może zostać towarzyszem dla rodziny z większymi dziećmi ( Riko jest dużym psem, pomimo wieku jest bardzo energiczny, maluchy mógłby przypadkiem przewrócić).

JUKO

JUKO

płeć:samica
wiek:11 lat i 4 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Juko to fajna, średniej wielkości sunia, która oszczekuje obcych ludzi. Nadaje się do pilnowania małej posesji. Potrafi chodzić na smyczy lecz trochę ciągnie. Potrzebuje w pierwszym kontakcie dużej uwagi właściciela. Dogaduje się z innymi psami.

SZARIK

SZARIK

płeć:samiec
wiek:8 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Szarik to duuży, ładny, aktywny psiak w typie owczarka niemieckiego. Chłopiec bardzo pewny siebie, przebojowy, energiczny. Mocno pilnujący swojego terenu. Nie każdą osobę wpuści i wypuści z boksu. Mocno obszczekuje obcych, sprawia wrażenie groźnego psa. W stosunku do osób które zna jest bardzo miły, spokojny. Zdystansowany w stosunku do obcych. Potrafi chodzić na smyczy, lubi towarzystwo innych psiaków. Najlepiej czułby się na dużej ogrodzonej posesji na której mógłby sprawdzić się w roli stróża. Nie nadaje się jako towarzysz dla rodziny z malutkimi dziećmi.

JAREMA

JAREMA

płeć:samiec
wiek:6 lat i 1 miesiąc
zapamiętaj:
więcej informacji

Jarema to mały płochy psiak. Nie ma najlepszego kontaktu z człowiekiem. Unika go, nie da się pogłaskać. Nie potrafi chodzić na smyczy.

MARCINEK

MARCINEK

płeć:samiec
wiek:7 lat i 3 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Marcinek to duży pies, unikający kontaktu z człowiekiem. Jest płochy i bardzo bojaźliwy. Dogaduje się z innymi psami, zdecydowanie lepiej czuje się będąc w towarzystwie innych psów niż ludzi. Nie potrafi chodzić na smyczy, panicznie się jej boi.
Szuka bardzo odpowiedzialnego, świadomego domu, który miał już wcześniej kontakt z trudnymi psami.
Absolutnie nie nadaje się na towarzysza dla rodziny z dziećmi.

KĄSEK

KĄSEK

płeć:samiec
wiek:7 lat i 1 miesiąc
zapamiętaj:
więcej informacji

Kąsek to średni, wycofany pies. Przyjechał do nas wraz z resztą swojej psiej rodziny, większość życia spędził na wolności z dala od towarzystwa ludzi. Jest bojaźliwy i mocno nieufny względem człowieka. Panicznie boi się chodzenia na smyczy, w sytuacji stresowej jest skłonny zaatakować opiekuna. Ma dobre relacje z innymi psami, najlepiej czuje się w ich towarzystwie. Szuka bardzo odpowiedzialnego, świadomego domu, który miał wcześniej kontakt z trudnymi psami. Absolutnie nie nadaje się na towarzysza dla rodziny z dziećmi.

KODI

KODI

płeć:samiec
wiek:5 lat i 7 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Kodi to mały, bojaźliwy psiak. Chłopiec w pierwszym kontakcie nieufny, mało przebojowy w stosunku do obcych osób. Najlepiej czuje się w towarzystwie opiekuna, w stosunku do niego jest łagodny i bardzo przyjacielski. Akceptuje towarzystwo innych psiaków. Potrafi chodzić na smyczy. Najlepiej czułby się u boku spokojnych osób mieszkających w domu z ogrodem.

RUDA

RUDA

płeć:samica
wiek:9 lat i 5 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Ruda to bardzo fajna, kochana, przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych psów. Potrafi chodzić na smyczy. Lgnie do człowieka (daje buziaczki).

KIMI

KIMI

płeć:samica
wiek:12 lat i 1 miesiąc
zapamiętaj:
więcej informacji

Kimi to mała, spokojna sunia. Dziewczynka słabo nawiązująca kontakt z obcym człowiekiem, boi się hałasu, nie czuje się pewnie w nowych sytuacjach - jest małym wstydziochem. Lubi towarzystwo innych psiaków. Bardzo stresuje się chodzeniem na smyczy.

ZAKOS

ZAKOS

płeć:samiec
wiek:10 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Zakos to średni, płochy pies. Ma słaby kontakt z obcymi ludźmi, stroni od nich. W stosunku do opiekunów jest przyjaźnie nastawiony, ale nie zabiegający o ich uwagę.
Panicznie boi się chodzenia na smyczy.
Dogaduje się z innymi psiakami.
Najlepiej czułby się mieszkając w domu z ogrodem, u boku dorosłych, spokojnych osób.

BIM

BIM

płeć:samiec
wiek:9 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Bim to duży psiak, nieufny w stosunku do obcych osób, dobrze czuje się w towarzystwie opiekuna. Potrafi chodzić na smyczy. Stresuje go zgiełk i hałas. Najlepiej odnalazł by się mieszkając u boku dorosłych osób mieszkających w domu z ogrodem w cichej i spokojnej okolicy.

ŻELISŁAW

ŻELISŁAW

płeć:samiec
wiek:8 lat i 3 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Żelisław, to duży, wesoły pies. Jest bardzo aktywny, wesoły i rezolutny. Lubi kontakt z człowiekiem, jest przyjacielski, ale bardzo szybko się ekscytuje i z radości podgryza człowieka.
Potrafi chodzić na smyczy oraz samodzielnie otwierać drzwi i furtki.
Dogaduje się z suczkami, ale bywa zasobowy jeśli ma koło siebie jedzenie.
Będzie wspaniałym kompanem dla aktywnych osób bądź dla rodziny mieszkającej w domu ze sporym ogrodem.
Nie nadaje się na towarzysza dla rodziny z malutkimi dziećmi.

PAPUTEK

PAPUTEK

płeć:samiec
wiek:11 lat i 10 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Paputek to duży, wesoły psiak w typie owczarka. Jest bardzo przyjacielskim, energicznym chłopcem uwielbiającym ruch i bycie blisko ludzi. Szybko zaprzyjaźnia się z obcymi osobami, choć zdarza mu się intensywnie kogoś oszczekać. Potrafi chodzić na smyczy, dobrze czuje się w towarzystwie dużych, łagodnych suczek.
Będzie wspaniałym kompanem dla rodziny mieszkającej w domu ze sporym ogrodem.

ŁAPEK

ŁAPEK

płeć:samiec
wiek:7 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Łapek to średnio mniejszy, płochy psiak. Jest mocno nieśmiały i nieufny względem obcych osób. W stosunku do opiekuna przyjacielski i łagodny. Bardzo boi się chodzenia na smyczy, w sytuacji stresowej, ratuje się ucieczką przed człowiekiem. Dogaduje się z innymi psiakami.
Szuka bardzo odpowiedzialnego, świadomego potrzeb płochego pieska domu.

RUDY

RUDY

płeć:samiec
wiek:12 lat i 9 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Rudy, to średniej wielkości sympatyczny psiak. Pies bardzo wesoły, miły, lgnący do człowieka. W pierwszym kontakcie mało przebojowy, ale trzeba mu okazać odrobinę miłości i zainteresowania ze strony człowieka. Grzecznie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Potrafi chodzić na smyczy. Nie boi się odwiedzania pomieszczeń, chętnie spaceruje po schodach. Dobrze dogaduje się z innym psami. Będzie wspaniałym towarzyszem dla dorosłych osób mieszkających w domu z ogrodem.

nr chip: 982061600067744

NINO

NINO

płeć:samiec
wiek:8 lat i 10 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Nino to średni bardzo miły psiak. Chłopak wesoły i przyjacielski. Ma bardzo dobry kontakt z opiekunem, szybko nawiązuje nowe znajomości z obcymi osobami, jest wylewny w okazywaniu uczuć. Potrafi chodzić na smyczy. Zgadza się z innymi pieskami. Będzie wspaniałym kompanem dla osób szukających psa przyjaciela.

KAJTUŚ

KAJTUŚ

płeć:samiec
wiek:11 lat
zapamiętaj:
więcej informacji

Kajtuś to mały, miły piesek. Chłopak ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi pieskami, słucha się opiekuna. Może zostać towarzyszem dla rodziny z dziećmi w wieku szkolnym.

ŻAK

ŻAK

płeć:samiec
wiek:11 lat i 11 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Żak to mały, szorstkowłosy psiak. Chłopiec stresuje się nowymi miejscami, nie szuka kontaktu z obcą osobą. W stosunku do opiekuna grzeczny, oddany. Boi się chodzenia na smyczy, akceptuje inne psiaki.

SZYMUŚ

SZYMUŚ

płeć:samiec
wiek:11 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Szymuś to średniej wielkości psiak. Jest odrobinę wycofany, stresuje się chodzeniem na smyczy. Wymaga cierpliwego opiekuna. Dogaduje się z innymi psami. Szymuś nie ma prawego oczka, nie przeszkadza mu to jednak w normalnym funkcjonowaniu.

zmień stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...12 13 14 15 16 17 18 19
Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X