Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

982061600057726

982061600057726


płeć:samica
wiek:5 lat i pół roku
chip:982061600057726
lokalizacja: ŁASK
kastracjatak
zapamietaj:

Przyjechała do nas w połowie grudnia z Łasku. Była bardzo pokiereszowana. Cierpiała, ale widać było, że chciała żyć. Lekarze postanowili spróbować ją uratować. Suka przeszła kilka zabiegów. Z powodu urazów wewnętrznych lekarze przeprowadzili też częściową resekcję jelita. Skazuje to sukę na delikatną dietę i żywienie specjalistyczną karmą do końca życia. Kości były tak pogruchotane, że trzeba było amputować przednią łapę. Po zagojeniu szwów i rehabilitacji sunia znów sprawnie się porusza i chętnie hasa po wybiegu. Sunia lubi zabawy, potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Bardzo nam zależy by znalazła dom i troskliwych właścicieli, którzy otoczą ją serdecznością a przede wszystkim zdecydują się na szczególną opiekę z powodu oczywistych ograniczeń wynikających z niepełnosprawności suki. Wezmą też na siebie konieczność zaopatrywania się w dietetyczną karmę.
W naszym gabinecie weterynaryjnym taką szczególną troską otoczyły suczkę panie, Beata Ciesielska opiekunka zwierząt w szpitalu i lekarka Anna Kucharczyk.
Adopcje u nas są całkowicie bezpłatne. Wydajemy psy zaszczepione, wysterylizowane, odrobaczone i zaczipowane. Numer czipa tej półtorarocznej suki to 982061600057726.

Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X