Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

zmień stronę: 1 2
616093900383538

616093900383538

płeć:samica
wiek:2 lata i 8 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Dorosła, spokojna kotka. Jest łagodna i przyjazna, ale potrzebuje trochę więcej czasu na zaprzyjaźnienie się z obcymi osobami. Bardzo zżyta i oddana opiekunowi. Potrafi załatwiać się do kuwety, akceptuje towarzystwo innych kotów. Będzie wspaniałą kompanką dla osób ceniących sobie w kocie wdzięk i niezależność.

982061600071947

982061600071947

płeć:samica
wiek:3 lata i 7 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Urocza, młoda, bardzo towarzyska koteczka. Ma pozytywne relacje z opiekunem, szybko zaprzyjaźnia się z nowymi osobami. Jest psotna, wesoła i rezolutna. Dziewczyna toleruje inne koty, potrafi kuwetować. Będzie wspaniałą kompanką dla rodziny szukającej miłego mruczka na kanapę.

zmień stronę: 1 2
Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X